Powrót do naszych kursów

Kurs Level Up

Zapisz się na kurs
Instruktorzy:VovaTatiana

Czas trwania:

jednego modułu (3 dni)

Cena:

1 400 zł

Miejsce:

ul. Puławska 233 lok. D4, Warszawa 02-715
Pokaz na mapie

Myślisz, że wiesz już wszystko o strzyżeniach damskich? Gwarantujemy, że na tym kursie dowiesz się nowych rzeczy, zdobędziesz potrzebną wiedzę i usystematyzujesz wiadomości, które posiadasz. Level Up to zestaw trzech modułów, z których każdy trwa 3 dni. Przeznaczony jest dla każdego, niezależnie od posiadanego doświadczenia. Ukończenie wszystkich trzech pozwala na znaczne podniesienie kwalifikacji i co za tym idzie- efektywności pracy w salonie.

 

Moduł 1 "Linia"

Moduł poświęcony jest formom masywnym.  Dowiesz się jak ważna jest precyzja, omówimy najczęściej popełniane błędy i jak ich unikać, poprawimy nawyki. Wspólnie przerabiamy 5 różnych fryzur.

 

Plan każdego dnia:

10.00-13.00- prezentacja strzyżeń

13.00-14.00- przerwa

14.00-17.00- odpracowanie na główkach treningowych pod okiem instruktorów

 

Moduł 2 "Gradacja"

Moduł poświęcony jest formom użytkowym, które są najczęściej praktykowane w pracy salonowej. Dowiesz się jak łączyć formy masywne ze strukturą i objętością. Wspólnie przerabiamy 5 różnych fryzur.

 

Plan każdego dnia:

10.00-13.00- prezentacja strzyżeń

13.00-14.00- przerwa

14.00-17.00- odpracowanie na główkach treningowych pod okiem instruktorów

 

Moduł 3 'Warstwa"

Moduł poświęcony idealnemu cieniowaniu. Dowiesz się jak tworzyć odpowiednie proporcje, jak wydobyć naturalny ruch i teksturę włosów. Poznasz techniki tworzenia najczęściej sprzedających się fryzur. To pozwoli ulepszyć i przyspieszyć Twoją dotychczasową pracę. Wspólnie przerobimy 5 różnych fryzur.

 

Weź ze sobą:

- nożyczki

- grzebień

- klipsy

- suszarkę

- spryskiwacz

Zapisz się na kurs
Udostępnij:
Kurs Basic Intensive Fryzjerstwo w pigułce - zyskaj satysfakcjonujący i dobrze płatny zawód. Szczegóły Kurs Salon`s Cut Spersonalizowane strzyżenia damskie - miej odwagę proponować zmiany. Szczegóły Gnatyshyn Colour Course Odśwież wiedzę z kolorystyki i poznaj najnowsze trendy w rozjaśnianiu. Szczegóły