Powrót do naszych kursów

Kurs Level Up

Zapisz się na kurs
Myślisz, że wiesz już wszystko o strzyżeniach damskich? Gwarantujemy, że na tym kursie dowiesz się nowych rzeczy, zdobędziesz potrzebną wiedzę i usystematyzujesz wiadomości, które posiadasz. Level Up to zestaw trzech modułów, z których każdy trwa 3 dni. Przeznaczony jest dla każdego, niezależnie od posiadanego doświadczenia. Ukończenie wszystkich trzech pozwala na znaczne podniesienie kwalifikacji i co za tym idzie- efektywności pracy w salonie.
Instruktorzy: Vova Gnatyshyn Tatiana

Czas trwania:

Każdy moduł 3 dni

Cena:

1600 zł za każdy moduł

Miejsce:

ul. Puławska 233 lok. D4, Warszawa 02-715
Pokaz na mapie

Moduł 1 „Linia”

Moduł poświęcony jest formom masywnym. Dowiesz się jak ważna jest precyzja, omówimy najczęściej popełniane błędy i jak ich unikać, poprawimy nawyki. Wspólnie przerabiamy 5 różnych fryzur.

Moduł 2 „Gradacja”

Moduł poświęcony jest formom użytkowym, które są najczęściej praktykowane w pracy salonowej. Dowiesz się jak łączyć formy masywne ze strukturą i objętością. Wspólnie przerabiamy 5 różnych fryzur.

Moduł 3 „Warstwa”

Moduł poświęcony idealnemu cieniowaniu. Dowiesz się jak tworzyć odpowiednie proporcje, jak wydobyć naturalny ruch i teksturę włosów. Poznasz techniki tworzenia najczęściej sprzedających się fryzur. To pozwoli ulepszyć i przyspieszyć Twoją dotychczasową pracę. Wspólnie przerobimy 5 różnych fryzur.

Plan każdego dnia:
10.00-13.00- prezentacja strzyżeń
13.00-14.00- przerwa
14.00-17.00- odpracowanie na główkach treningowych pod okiem instruktorów

Weź ze sobą:
– nożyczki
– grzebień
– klipsy
– suszarkę
– spryskiwacz

Zapisz się na kurs
Udostępnij:
Kurs Basic Intensive Fryzjerstwo w pigułce - zyskaj satysfakcjonujący i dobrze płatny zawód. Szczegóły Kurs Salon’s Cut Spersonalizowane strzyżenia damskie - miej odwagę proponować zmiany. Szczegóły Kurs Level Up Modułowy kurs strzyżeń damskich - przenieś swoją pracę na wyższy poziom. Szczegóły Gnatyshyn Colour Course Odśwież wiedzę z kolorystyki i poznaj najnowsze trendy w rozjaśnianiu. Szczegóły Kurs Men’s Cut Klasyczne techniki dla uzyskania perfekcyjnych męskich strzyżeń. Szczegóły Kurs Stylizacja Włosów Jedyne takie warsztaty w Polsce - podkreśl zalety strzyżenia i koloru przez modelowanie. Szczegóły Kurs Upięcia Creative 2 dniowe warsztaty - naucz się tworzyć fryzury znane z sesji i wybiegów. Szczegóły Kurs Upięcia Basic Solidne podstawy, dzięki którym nie straszne będzie Ci upinanie włosów. Szczegóły Kurs Pixel Color Szczegóły Kurs Long Hair Design Szczegóły