Powrót do naszych kursów

Kurs Upięcia Basic

Zapisz się na kurs
Nauczysz się jak rozsądnie planować i perfekcyjnie wykonywać upięcia dopasowane do okazji, jak budować objętość, wykorzystywać wypełniacze i łączyć struktury.
Instruktorzy: Patrycja Gnatyshyn

Czas trwania:

3 dni

Cena:

1200 zł

Miejsce:

ul. Puławska 233 lok. D4, Warszawa 02-715
Pokaz na mapie

Kurs skierowany do osób zainteresowanych nauką czesania i stylizacją fryzur. Zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną do wykonywania upięć i koków, m.in:
– prawidłowa organizacja pracy
– omówienie preparatów i narzędzi do stylizacji
– prawidłowe modelowanie i tapirowanie włosów
– skręcanie włosów różnymi metodami
– układanie fal i plecionek
– dobór fryzury do kształtu twarzy, sylwetki i kreacji
– planowanie fryzury, rozmieszczenie i konstrukcja

Dzień 1:
10:00-18:00 – część teoretyczna, prezentacja i odpracowanie na główkach treningowych dwóch form upięć

Dzień 2
10:00-18:00 – prezentacja i odpracowanie na główkach treningowych trzech form upięć

Dzień 3
10:00-17:00 – prezentacja i odpracowanie dwóch upięć na włosy krótkie + egzamin (fryzura z wykorzystaniem poznanych technik)

Zapisz się na kurs
Udostępnij:
Kurs Basic Intensive Fryzjerstwo w pigułce - zyskaj satysfakcjonujący i dobrze płatny zawód. Szczegóły Kurs Salon’s Cut Spersonalizowane strzyżenia damskie - miej odwagę proponować zmiany. Szczegóły Kurs Level Up Modułowy kurs strzyżeń damskich - przenieś swoją pracę na wyższy poziom. Szczegóły Gnatyshyn Colour Course Odśwież wiedzę z kolorystyki i poznaj najnowsze trendy w rozjaśnianiu. Szczegóły Kurs Men’s Cut Klasyczne techniki dla uzyskania perfekcyjnych męskich strzyżeń. Szczegóły Kurs Stylizacja Włosów Jedyne takie warsztaty w Polsce - podkreśl zalety strzyżenia i koloru przez modelowanie. Szczegóły Kurs Upięcia Creative 2 dniowe warsztaty - naucz się tworzyć fryzury znane z sesji i wybiegów. Szczegóły Kurs Upięcia Basic Solidne podstawy, dzięki którym nie straszne będzie Ci upinanie włosów. Szczegóły Kurs Pixel Color Szczegóły Kurs Long Hair Design Szczegóły