Powrót do naszych kursów

Kurs Upięcia Creative

Zapisz się na kurs
Nauczysz się jak rozsądnie planować i perfekcyjnie wykonywać upięcia dopasowane do okazji, jak budować objętość, wykorzystywać wypełniacze i łączyć struktury.
Instruktorzy: Patrycja Gnatyshyn

Czas trwania:

2 dni

Cena:

800 zł

Miejsce:

ul. Puławska 233 lok. D4, Warszawa 02-715
Pokaz na mapie

Dla fryzjerów mających doświadczenie w upinaniu włosów, chcących poszerzyć swoje umiejętności i poznać zaawansowane techniki. nauczysz jak rozsądnie planować i wykonywać fryzury dopasowane do okazji, jak budować objętość, stosować wypełniacze i łączyć tekstury. Poznasz metodę szycia włosów za pomocą specjalnej igły i nici, która pozwala na łączenie elementów fryzury w niewidoczny i trwały sposób. Różne typy szwów mogą być wykorzystywane zarówno w klasyce jak i awangardzie.

Dzień 1:
10:00-18:00 – prezentacja i odpracowanie na główkach treningowych trzech form upięć
(14:00- przerwa lunchowa)

Dzień 2:
10:00-18:00 – prezentacja i odpracowanie na główkach treningowych trzech form upięć z wykorzystaniem techniki szycia
(14:00- przerwa lunchowa)

Zapisz się na kurs
Udostępnij:
Kurs Basic Intensive Fryzjerstwo w pigułce - zyskaj satysfakcjonujący i dobrze płatny zawód. Szczegóły Kurs Salon’s Cut Spersonalizowane strzyżenia damskie - miej odwagę proponować zmiany. Szczegóły Kurs Level Up Modułowy kurs strzyżeń damskich - przenieś swoją pracę na wyższy poziom. Szczegóły Gnatyshyn Colour Course Odśwież wiedzę z kolorystyki i poznaj najnowsze trendy w rozjaśnianiu. Szczegóły Kurs Men’s Cut Klasyczne techniki dla uzyskania perfekcyjnych męskich strzyżeń. Szczegóły Kurs Stylizacja Włosów Jedyne takie warsztaty w Polsce - podkreśl zalety strzyżenia i koloru przez modelowanie. Szczegóły Kurs Upięcia Creative 2 dniowe warsztaty - naucz się tworzyć fryzury znane z sesji i wybiegów. Szczegóły Kurs Upięcia Basic Solidne podstawy, dzięki którym nie straszne będzie Ci upinanie włosów. Szczegóły Kurs Pixel Color Szczegóły Kurs Long Hair Design Szczegóły